Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Маскі-шоу» в Чорноморську на терміналі «RISOIL S.A.» — Відео

Автор   /  11/10/2018  /  Немає коментарів

На ТОВ СП «Рісоіл Термінал» в Одеській області відбувається спроба вилучення майна співробітниками Генеральної прокуратури та поліції на суму близько 500 тис. долл. США, повідомляє ГО «Бізнес варта».

«Слідчі ГПУ незаконно проводять другий за місяць обшук і вилучення трьох тисяч тонн зерна. Вантаж знаходиться на відповідальному зберіганні терміналу. Слідчі не надали жодного документа, який би давав їм право вилучити зерно», — інформує прес-служба «Рісоіл Термінал».

«Маскі-шоу», викривлення рішення судів, правоохоронці у цивільному одязі, які не представляються, листи «щастя», пресування журналістів – все це заради того, щоб вивезти з терміналу Risoil S.A. (м. Чорноморськ, Одеська область) більше ніж 3 тисячі тон пшениці, орієнтовною вартістю більше 500 тис. долл.? Принаймні, таке рішення першим спадає на думку, коли дізнаєшся про надмірну увагу правоохоронців до цього підприємства протягом останнього місяця.», — йдеться в повідомлені «Бізнес-Варти» у Facebook.

Відомо, що не маючи жодних законних підстав вони блокують діяльність терміналу.

За даними громадської організації, Генеральна прокуратура надіслала листи митникам та прикордонникам, аби ті зробили все, щоб термінал не працював.

««Бізнес-Варта» направила звернення до Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро з вимогою розібратися з безпрецедентною діяльністю правоохоронців Одещини», — прозвітували в «Бізнес-Варті».

Вам також може сподобатися...

Країнам ЄС прогнозують в наступному сезоні збільшення врожаю зернових

Прочитайте більше →