«МХП» інвестує 200 млн. євро в словенську компанію | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«МХП» інвестує 200 млн. євро в словенську компанію

Автор   /  13/11/2018  /  

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» планує в наступні 5 років інвестувати в виробничу базу словенської компанії «Perutnina Ptuj» близько 200 млн. євро, повідомляє «Економічна правда» посилаючись на повідомлення компанії.

Після завершення угоди, МХП буде володіти 90,69% акцій від загальної кількості акцій «Perutnina Ptuj».

«Інвестиції дозволять модернізувати обладнання і технології виробництва. МХП має намір інвестувати в розвиток відомих брендів Perutnina Ptuj, а також зміцнювати відносини з нинішнім керівництвом компанії, співробітниками, фермерами та партнерами», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, МХП планує зміцнювати та розвивати розведення та виробництво птиці в Словенії та в країнах, де «Perutnina Ptuj» налагодила вертикально організоване виробництво. Також, збільшувати продажі продуктів «Perutnina Ptuj» на вже існуючих ринках, таких як Словенія, Сербія, Хорватія та Боснія і Герцеговина та пошук нових потенційних ринків збуту.

Наразі, агрохолдинг «МХП» отримав схвалення регулюючих органів в Австрії, Македонії, Сербії та Румунії. Очікується, підтвердження від Словенського агентства із захисту конкуренції.

Як повідомлялось, ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» Юрія Косюка планує купити в південно-східній частині Європі вертикально інтегровану словенську компанію «Perutnina Ptuj».

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

«Perutnina Ptuj» — вертикально інтегрована компанія в Південно-Східній Європі. Підприємство володіє потужностями з вирощування бройлерів в Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині. «Perutnina Ptuj»  представлена в 22 країнах світу. Кількість персоналу — 3,5 тис. осіб у 8 країнах. Компанія обробляє 4 тис. с/г  угідь у Словенії.

 Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →