Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

МХП інвестує в завод на Балканському півострові

Автор   /  26/09/2018  /  Немає коментарів

ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» Юрія Косюка планує купити в південно-східній частині Європі вертикально інтегровану словенську компанію «Perutnina Ptuj»,  повідомляє прес-служба компанії.

«МХП робить стратегічний крок з розширення діяльності, який принесе компанії додану вартість та посилить її позиції в якості глобального гравця. У свою чергу, Perutnina Ptuj отримує стратегічного і довгострокового інвестора», — йдеться в повідомлені.

МХП має намір поліпшити якість виробничої бази Perutnina Ptuj, щоб відповідати високим стандартам якості Європейського Союзу.

Також, в компанії зазначають, що дана співпраця принесе пряму вигоду не тільки місцевим фермерам та співробітникам «Perutnina Ptuj», а також, буде мати позитивний вплив на галузь птахівництва в Балканському регіоні в цілому.

Довідково:

В 2016 році ПАТ «Миронівський Хлібопродукт»  запустив завод з переробки м’яса птиці в Нідерландах, інвестувавши 3,5 млн. дол. США. В 2017 році компанія разом з європейським дистриб’ютором заснувала м’ясопереробний завод в Словаччині, інвестувавши близько 3 млн. дол. США.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Вам також може сподобатися...

«Кернел» б’є власні рекорди: З початку 2018/2019 МР експортовано 4,4  млн тонн продукції

Прочитайте більше →