МХП на 40% збільшить потужність комбікормового заводу Вінницької птахофабрики | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

МХП на 40% збільшить потужність комбікормового заводу Вінницької птахофабрики

Автор   /  10/01/2019  /  

 У 2019 р ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» планує збільшити потужності з виробництва кормів на комбікормовому заводі Вінницької птахофабрики на 40%, розповів директор агродепартаменту МХП Сергій Доброгорський, передає АПК Інформ.

Директор департаменту повідомив, що підприємство для виробництва кормів використовує кукурудзу та пшеницю фуражної якості. Проте, коли порівнювати кукурудзу та фуражну пшеницю (пшениця значно дорожче кукурудзи), безумовно, в кормах доцільніше використовувати кукурудзу.

Також, в компанії планують в подальшому збільшити виробництво основних продуктів — м’яса птиці, відповідно, нарощування потужностей по всій інтеграції (виробництво комбікорму, переробка олійних і т.д.).

Довідково:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

Миронівський хлібопродукт — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →