«МХП» оцифрував 370 тис. га свого земельного банку | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«МХП» оцифрував 370 тис. га свого земельного банку

Автор   /  05/11/2018  /  

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) провів оцифровку 370 тис. га свого земельного банку, повідомляє Fixygen посилаючись на прес-службу компанії.

Згідно з повідомленням, оцифровка — це один з етапів впровадження точного землеробства і паралельно з нею проходить реалізація проекту по автоматизації управління агровиробництвом.

«Земельний банк є фундаментом для реалізації будь-яких інших агропроектів. Після того, як процес оцифровки завершився, ми отримали прозорий інструмент для управління земельними активами, тобто паями. Це дає можливість вже зараз реалізовувати програми підвищення якості виконання агротехнологічних операцій. Раніше це відбувалося в ручному режимі, що було ресурсовитратним, але не оперативним», — інформує керівник відділу впровадження інновацій агрохолдингу Андрій Кияненко.

Про компанію:

ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га в Сумській, Київській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та інших областях.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Вам також може сподобатися...

Що кажуть лідери президентської гонки про агросектор та земельну реформу перед виборами

Прочитайте більше →