«МХП» підписав угоду щодо купівлі словенської компанії Perutnina Ptuj | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«МХП» підписав угоду щодо купівлі словенської компанії Perutnina Ptuj

Автор   /  20/11/2018  /  

20 листопада 2018 року, «Миронівський хлібопродукт» оголосив про підписання угоди щодо купівлі 90,692% акцій словенської компанії «Perutnina Ptuj», повідомляє прес-служба компанії.

 «Любляна, Словенія / Київ, Україна 20 листопада 2018 г. — MHP SE (LSE: MHPC), одна з провідних міжнародних агропромислових груп, після заяви про намір покупки компанії Perutnina Ptuj D.D. (‘Perutnina’) 26 вересня 2018 року, сьогодні оголошує, що MHP SE підписав угоду про покупку 90,692% випущеного акціонерного капіталу компанії Perutnina, вертикально інтегрованої компанії з надійною репутацією в Південно-Східній Європі, включаючи Словенію», — йдеться в повідомленні.

В «МХП» повідомляють, що купівля «Perutnina Ptuj», принесе українському холдингу додаткову цінність та посилить її позицію в якості глобального гравця. Також, MHP SE планує збільшити обсяги продажів існуючих брендів та продуктів Perutnina на Балканах та у Східній Європі.

Раніше повідомлялось, що агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» планує в наступні 5 років інвестувати в виробничу базу словенської компанії «Perutnina Ptuj» близько 200 млн. євро

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

«Perutnina Ptuj» — вертикально інтегрована компанія в Південно-Східній Європі. Підприємство володіє потужностями з вирощування бройлерів в Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговині. «Perutnina Ptuj»  представлена в 22 країнах світу. Кількість персоналу — 3,5 тис. осіб у 8 країнах. Компанія обробляє 4 тис. с/г  угідь у Словенії.

 

 Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →