Мінагро збільшило прогноз врожаю зернових 2018 року майже на 1 млн. тонн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2018  > 

Мінагро збільшило прогноз врожаю зернових 2018 року майже на 1 млн. тонн

Автор   /  22/10/2018  /  

Міністерство АПК збільшило прогноз врожаю зернових 2018 року з 63,1 млн. тонн до 64 млн. тонн за рахунок пізньої групи, заявив перший заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє Мінагро.

 «В результаті дощів ми маємо дуже хороші показники за кукурудзою. І на сьогодні готовий озвучити сміливий прогноз, що валовий збір зернових у нас буде 64 млн тонн. Це другий результат в історії після позаторішнього рекорду в 66 млн тонн», — проінформував Мартинюк.

Згідно з повідомленням, прогноз експорту теж збільшено до 42,5 млн. тонн.

«Але досягнення цього показника багато в чому залежить від здатності транспортного монополіста — «Укрзалізниці» оперативно вирішити поточні логістичні проблеми і забезпечити ритмічну поставку зерна в порти. Якщо залізничники впораються з вивезенням, то валютна виручка в сегменті сільського господарства буде забезпечена», — додав заступник Міністра.

Нагадуємо, 10-го серпня, Мінагрополітики  та представники українського аграрного ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 МР, де зафіксували обсяг прогнозованого експорту пшениці продовольчих класів на рівні 8 млн. тонн та 8 млн. тонн фуражної пшениці. Потреба внутрішнього ринку в продовольчій пшениці сягає 4,5 млн. тонн.

Довідково:      

Станом на 17 жовтня, зерновиками України зібрано 68,1 млн. тонн врожаю з площі 20,15 млн. га, засіяно близько 6,6 млн. га озимих культур під урожай 2019 року та 1 млн. га озимого ріпаку.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →