Міжнародний проект DPL навесні 2019 року запустить в Україні товарну біржу зерна | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Міжнародний проект DPL навесні 2019 року запустить в Україні товарну біржу зерна

Автор   /  27/12/2018  /  

Проект Digital Pulse of the Land (DPL) планує навесні 2019 року відкрити в Україні товарну біржу зерна. Про це повідомив генеральний директор представництва Digital Pulse of the Land (Україна) Роман Назаров, передає УНІАН.

“Перший проект, який ми маємо намір реалізувати, стане товарна біржа зерна. Ми плануємо запустити її навесні наступного року. У нас майже все готово”, – сказав він.

Згідно слів директора українського представництва, в проект вкладено десятки мільйонів доларів. Інвесторами виступили міжнародні фонди. Відомо, що в майбутньому планується залучати українських інвесторів. Попередньо передбачається, що проект окупиться на протязі 5-ти років.

Радник проекту DPL Ігор Тіньков розповів, що на товарній біржі зможуть торгувати і великі агрохолдинги і маленькі господарства.

“Можна буде торгувати не тільки контрактами на фізичні поставки товарів, а й управляти ризиками шляхом хеджування на ринку деривативів. Ми зібрали два майданчики в одному місці», – додав Тіньков.

Зокрема, Роман Назаров додав, що мета даного проекту — це об’єднання всіх учасників АПК в єдину еко-систему.

«Кожен, хто буде на нашій платформі, отримає можливість ділитися своїми технологіями, впроваджувати інноваційні технології і таким чином вести свою діяльність набагато ефективніше», — сказав він.

Згідно з інформацією на сайті проекту, дана платформа дозволить продавцям та покупцям торгувати с/г продукцією та продуктами харчування із застосуванням смарт-контрактів. До платформи будуть залучені банки, дослідні, страхові, логістичні компанії, портові агенти та брокери. Зокрема, платформа дозволить аграріям об’єднуватись в кооперативи чи створювати свої, формуючи бізнес-плани і залучаючи інвестиції.

Довідково:

Digital Pulse of the Land — об’єднує сільськогосподарські, споживчі та виробничі кооперативи по всьому світу і стає основою сталого сільського господарства майбутнього. Створює блокчейн-кооперативну онлайн-платформу, на якій учасники агроиндустрии можуть реалізувати свої бізнес-плани, залучаючи інвестиції, а комерсанти — торгувати на інноваційній біржі фізичними поставками, використовуючи smart-контракти, і деривативами.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →