На Чернігівщині законні власники інвестують 2 млн долл у відвойований у рейдерів агрохолдинг | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

На Чернігівщині законні власники інвестують 2 млн долл у відвойований у рейдерів агрохолдинг

Автор   /  09/10/2018  /  

В Чернігівській області, Олег Авер’янов, який на початку серпня 2018 року повернув контроль над власним бізнесом інвестує 2 млн. долл. США у відбудову зруйнованої рейдерами компанії, повідомляє comments.ua.

Структури Олега Авер’янова повернули контроль над СТОВ «Богданівське» і ТОВ «Прилуцьке ХПП», які в 2014-2015 роках були незаконно переписані на осіб з оточення екс-начальника податкової міліції Андрія Головача, це було порушенням домовленостей про фінансування бізнесу.

П’ять років Авер’янов домагався відновлення справедливості в судах, і на початку серпня 2018 роки йому вдалося повернути контроль над бізнесом.

Виробниче об’єднання «Прилуцьке» створено на базі активів ТОВ «Прилуцьке ХПП» і СТОВ «Богданівське». Об’єднати активи в єдину структуру і нову юридичну особу було вирішено після отримання контролю над компаніями після завершення тяжб з оточенням колишнього керівника податкової міліції Андрія Головача.

Тепер власник агрохолдингу «Виробниче об’єднання «Прилуцьке» Олег Авер’янов має намір інвестувати не менше 2 млн. долл. США в розвиток підконтрольних підприємств в Чернігівській області.

Кошти будуть спрямовані, за його словами, на закупівлю нової та модернізацію наявної техніки, на нові агрегати для сушіння зерна, що підвищить ефективність роботи елеватора, а також на розширення потужностей для зберігання зернових. Підприємство має намір нарощувати і земельний банк.

«На сьогодні ми обробляємо близько 5 тис. га, плануємо збільшити до 10, а потім до 20 тис. га в середньостроковій перспективі», — розповів Авер’янов.

«Коли моя команда прийшла на підприємство, тут була заборгованість по зарплаті близько 3 мільйонів гривень. Не було абсолютно ніякого інвестування ні в основні фонди, ні в розвиток. Після проведення інвентаризації ми зробили для себе чіткий висновок: п’ять років з підприємства вимивався весь прибуток, всі оборотні кошти», — пояснив власник.

За його підрахунками, за цей час з підприємства було вимито близько 5 млн. долл. США.

Згідно слів директора з виробництва Сергія Тінюкова, значна частина техніки перетворилася на металобрухт, практично непридатною для експлуатації стала ферма, не виконувалися умови договору соціально-економічного розвитку села, а пайовики за використання їхньої землі при Головачі отримували менше всіх в районі. За словами сільського голови Ярослава Ярославського, при договірному розмірі внеску на соціально-економічний розвиток у розмірі 50 грн. на гектар реальні виплати ледь досягали 20 грн., а в останній рік договір взагалі не укладався.

«Коли ми прийшли на підприємство, тут були не тільки борги перед пайовиками на суму близько 16,5 млн. грн., але і борги перед контрагентами за поставку техніки, кормів ще за 2016-2017 роки. За нашими оцінками, тільки за останні два місяці з рахунків підприємств було виведено близько 50 млн. грн.», — каже Тінюков.

Він додав, що компанія зобов’язалася погасити борги перед пайовиками, розрахувалася з кредиторами, збирається не тільки збільшити суму виплат за пай, а й потроїти виплати за договорами соцекономрозвитку села, які при Головачі навіть не укладалися.

Що стосується Головача, то в 2016 році він був заарештований Головною військовою прокуратурою і СБУ за підозрою в участі в схемі з відмивання понад 3 млрд. грн. через фірми, наближені до екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Він пішов на угоду зі слідством, дав свідчення проти цієї групи і заплатив в бюджет 130 млн. грн. Йому було призначено умовне покарання.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →