На Дніпропетровщині рейдери під прикриттям відібрали у с/г господарства соняшник з площі 42,9 га | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

На Дніпропетровщині рейдери під прикриттям відібрали у с/г господарства соняшник з площі 42,9 га

Автор   /  28/09/2018  /  

Рейдери під прикриттям місцевої прокуратури відібрали у ФГ «Алтей» врожай соняшнику з площі 42,9 га у Васильківському районі Дніпропетровської області, повідомляє «Agronews» посилаючись на слова голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області Анатолія Гайворонського.

«У Васильківському районі Дніпропетровської області заступник прокурора Синельниківської місцевої прокуратури Роман Рябець, разом з прокурором Васильківського відділу прокуратури Олександром Школяровим і слідчим Васильківського районного управління Національної поліції Ігорем Савченком за сфабрикованою кримінальною справою під прикриттям обласної прокуратури, здійснюють рейдерське захоплення і викрадення вирощеного урожаю соняшнику на площі 42,9 га фермерським господарством «Алтей», — повідомив Гайворонський.

Згідно його слів, прокурор разом з слідчим прийняли рішення про арешт вирощеного соняшнику через надуману причину, а саме, через те, що фермерське господарство, нібито, незаконно користується орендованою ним з 1992 року землею. Колишній власник господарства ще при житті оформив ферму на свою дочку, яка, наразі, продовжує справу батька після його смерті та обробляє землю.

«Але прокурор із слідчим у цьому побачили великий спосіб, що земля незаконно використовується, тому що вона належала колишньому власнику, а тепер її використовує його дочка і вирішили арештувати врожай, арештували врожай.  Апеляційний суд відмінив цей арешт, але ми все одно не можемо заїхати, тому що прокурор вже продав зі слідчим цей врожай і вигодонабувач виставив свою охорону і ми не можемо косити», — розповідає Гайворонський.

Також, відомо, що представники ФГ «Алтея», наразі, знаходяться на полі, щоб не допустити незаконного збору врожаю, вирощеного господарством. Також, на місці присутні представники особи, яка придбала арештоване майно, «йде протистояння».

Вам також може сподобатися...

Зеленський

Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси

Прочитайте більше →