На Харківщині рейдери намагаються намолотити «чужий» врожай — Відео | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Харківщині рейдери намагаються намолотити «чужий» врожай — Відео

Автор   /  17/10/2018  /  

В Харківській області, в селі Картамиш, Первомайського району, на полях, які обробляє ФГ «Добрий господар», рейдери намагались обмолотити врожай соняшнику та пшениці, повідомляє informbyuro.info.

Відомо, що на вирощений фермером врожай претендує місцевий бізнесмен. Місцеві жителі вже не вперше звинувачують його у рейдерстві.

В «Доброму господарі» повідомляють, що зловмисники діяли за рішенням Господарського суду Харківської області, який виніс постанову про арешт земель та врожаю господарства. Зокрема, дане рішення суд виніс в останній робочим день перед вихідними, майже перед закінченням робочого дня.

«І, якби не зусилля селян, то за святкові дні їхній би урожай скосили і вивезли. І таким чином, підприємство не мало б змоги сплатити борги, котрі воно має. Селяни обурені, адже вони не мають навіть змоги опротестувати вчасно рішення суду, бо попереду кілька вихідних. Невдоволені пайщики підприємства і бездіяльністю поліції. Однак, вони не складають руки і мають намір все ж таки оскаржити таке рішення»,- йдеться в повідомленні.

Начальник поліції Первомайського району прокоментував:

«На даний момент є рішення суду, яке, можна сказати, не вступили у законну силу, тому що воно лише через 10 днів вступає в законну силу. Немає виконавчого провадження і ніхто не буде збирати  врожай, поки немає виконавця».Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →