На Хмельниччині суд повернув в державну власність незаконно приватизований елеваторний комплекс | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Хмельниччині суд повернув в державну власність незаконно приватизований елеваторний комплекс

Автор   /  08/11/2018  /  

Господарський суд Хмельницької області задовольнив позовні вимоги прокуратури Хмельниччини та визнав недійсним рішення Копистінскої селищної ради щодо незаконної передачі державного майнового комплексу «Богданівецький комбінат хлібопродуктів» до приватної власності. Та, відповідно, виніс рішення повернути державі зерносховище, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«Встановлено, що у 2012 році на підставі рішення Копистинської селищної ради Хмельницької області за одним із публічних акціонерних товариств оформлено право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища, розташований у Хмельницькому районі», — йдеться в повідомленні.

Незважаючи на те, що даний комплекс входив до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, зерносховище вибуло із власності держави.

Загальна площа зерносховища — понад 50 тис. кв.м,  вартість — 166 млн. грн.

Прокуратура звернулась до суду з вимогою скасувати рішення сільської ради, а свідоцтво про право власності визнати недійсним. Вимоги  були задоволені.Вам також може сподобатись...

Реакція представників агросектору на результати другого туру виборів президента – огляд соцмереж

Прочитайте більше →