На Кіровоградщині до кінця 2019 року збудують елеватор на 6 тис тонн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

На Кіровоградщині до кінця 2019 року збудують елеватор на 6 тис тонн

Автор   /  27/12/2018  /  

До кінця 2019 року передбачається завершити будівництво елеватора ФГ «Землероб» на 6 тис. тонн у селі Воронівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області.

Про це, 19 грудня, повідомив голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко, під час засіданні Ради регіонального розвитку Новоукраїнськрого району ( Кіровоградської  області), передає CBN.

Повідомляється, що вартість проекту сягне 12 млн. грн. протягом 2018 – 2019 років. Будівництво здійснюється за власні кошти господарства.

«На даний час зроблено монтаж технологічного устаткування (силосів для зберігання зерна, обладнання для прийому та транспортування зерна, обладнання для очищення і сушіння, перевірки якості зернових). Необхідно провести монтаж електротехнічного обладнання та пусконалагоджувальні роботи», — повідомляють у Новоукраїнській РДА.

Крім того, на засіданні повідомили про проект, що передбачає закладення підземного крапельного зрошення для вирощування с/г культур площею 30 га ПрАТ «Рівнянське» у с. Рівне, Кіровоградської області.

«Вартість проекту складає 5,0 млн грн протягом 2019 – 2020 років. Будівництво буде здійснюватися за власні кошти підприємства. На даний час замовлено проектно-кошторисну документацію», — йдеться в повідомленні.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →