На Одещині вантажоперевезення по Дунаю перевищили планові показники | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Одещині вантажоперевезення по Дунаю перевищили планові показники

Автор   /  03/12/2018  /  

Управління по експлуатації флоту і фрахтування ПрАТ «Українське дунайське пароплавство»(УДП) заявило про дострокове виконання річного плану: станом на 29 листопада, вантажоперевезення досягли 2 млн. 450 тис. тонн, повідомляє інтернет-ресурс Одеса Медіа.

Згідно повідомлення в службі експлуатації флоту компанії, половину від загального обсягу перевезених вантажів склала залізорудна сировина — 1 млн. 227 тис. тонн. Близько чверті — 524 тис. тонн — зерно та продукти його переробки, в тому числі, зерно з Угорщини та Сербії, інтенсивні перевезення якого припали на серпень-жовтень поточного року.

В компанії проінформували, що, наразі, відбувається надпланове відвантаження на флот. Планується, що в грудні УДП перевезе до 200 тисяч тонн вантажів, а саме:

  • 160-170 тис. тонн на експорт;
  • 30-40 тис. тонн між іноземними портами.

«На даний момент на Нижньому і Середньому Дунаї спостерігається підйом рівня води, що дозволяє збільшити осадку, на яку вантажиться флот, одночасно зменшуючи кількість буксирів на лінії. Сьогодні на лінії знаходиться 25 караванів» — прозвітували в судноплавній компанії.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →