На Прикарпатті зерновики освоюють аграрні розписки | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Прикарпатті зерновики освоюють аграрні розписки

Автор   /  17/08/2018  /  

З початком 2018 року на Івано-Франківщині увійшов в дію проект «Аграрні розписки в Україні», який допомагає агровиробникам залучити додаткові ресурси необхідні для ведення сільськогосподарської діяльності, розповідає інтернет-видання Івано-Франківських новин «Бріз».

Видання повідомляє, що «Аграрні розписки» зручні середнім, дрібним фермерам, с/г кооперативам та особистим селянським господарствам. При видачі такої розписки заставою зазвичай виступає майбутній врожай, що дає змогу фермерам закупити якісне насіння, добриво, засоби захисту рослин, пальне та сучасну техніку.

Найбільше такий спосіб кредитування практикують с/г виробники в Галицькому, Городенківському, Рогатинському та Тисменицькому районах Франківської області. Всього укладено — 17 аграрних розписок  на сумму — 60,8 млн. грн.

Вперше серед зерновиків Івано-Франківської області успішно виконало свої зобов’язання фермерське господарство «Матейка», що в Галицькому районі. Так, на початку посівної кампанії ФГ «Матейка» віддавши в заставу майбутній врожай ріпаку, отримало від дистриб’ютора «Ерідон» мінеральні добрива та засоби захисту рослин.

Також, фермер Ярослав Матейко додав, що в майбутньому планує укласти аграрну розписку з метою отримання необхідних коштів для придбання с/г техніки.

До всього, видання повідомляє, що на даний час, в області фермерів кредитують згідно умов аграрних розписок такі компанії, як «Ерідон», «Суфле Агро Україна», ОККО, «Сингента», банки -ОТП Банк, Піреус Банк, Агропросперіс Банк та ін.Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →