На Волині фермери воюють за 12 га землі — Відео | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

На Волині фермери воюють за 12 га землі — Відео

Автор   /  09/08/2018  /  

На території Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району два фермери вже півроку воюють за 12 гектарів поля, повідомляє www.volyn24.com. 

Фермери стверджують, що мають договори оренди на одну земельну ділянку, тож як один так і другий мають право оброблювати землі.

Конфлікт між фермерами триває з весни. 7 серпня 2018 року зерновики вчергове посперечались через початок посіву озимої пшениці.

«Подзвонив агроном, що приїхав сам Юнак зі своєю шайкою землевпорядників та юристів, наміряв щось тут, зробив, і каже: я буду сіяти на цій ділянці. Стали перед тракторами, не дають сіяти. А ми вже перед тим поорали, землю прокультивували, внесли більше як на мільйон гривень мінеральних добрив. І сіємо, бо ми маємо договори», — розповів директор сільгосппідприємства «Прогрес» Анатолій Вітрук.

«Я приїхав сьогодні сіяти. Мені перешкоджають. Все! Які питання? У мене договори зареєстровані. Не раз звертаюся в поліцію. Ніхто ні на що не реагує. Питання до мене? Які питання можуть бути?. Я хочу теж сіяти. Вони сіють на своїх ділянках, я на своїх ділянках не сію. Загальні слова, подвійні договори. Слідство якесь це має доводити», — обурюється керівник підприємства «Західний Буг» Сергій Юнак.

Подібна ситуація між підприємством «Західний Буг» і іншими фермерськими господарствами виникає не вперше, стверджують місцеві зерновики.

«Юнак, наприклад, в десять раз більше платить, щоб спеціально влізти в центр великого масиву поля. Наприклад, там 60-80 гектарів. А потім вимагає «давайте мені оренду в два-три раза більше, я собі тут буду». Для чого, якщо велике господарство, таким займатись? Таких випадків дуже багато», — розповів Керівник ПРАТ «Володимирівка» Олександр Тищенко.

Держслужбовці з департаменту АПК кажуть — наразі усі документи передали у Міністерство юстиції. Вони повинні визначити, чи є на цій земельній ділянці подвійна реєстрація, і хто має право обробляти поле.

 

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →