На зерновому терміналі MV Cargo завершено монтаж силосів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

На зерновому терміналі MV Cargo завершено монтаж силосів

Автор   /  12/12/2018  /  

На зерновому терміналі MV Cargo завершено монтаж силосів, повідомляє прес-служба компанії на своїй сторінці у Facebook.

«Це означає, що всі наші 14 «банок» зібрані і один з ключових етапів будівництва терміналу офіційно завершено», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на терміналі встановлено найсучасніше обладнання від компанії GSI.

«Наші силоси — одні з найбільш містких в Україні. Кожен з них може прийняти 15 тис. тонн зернових. Одночасно вони можуть вмістити 210 тис. тонн, а це 8 500 вантажівок із зерном або 3 000 ж\д вагонів, майже три «панамакса» або ж один величезний «кейпсайз». Кожну з наших «банок» ми збирали від 4 до 6 тижнів, з яких близько 70% часу монтували даху. На будівництво наших 14 силосів знадобилося понад 2 500 тонн металу», — розповідають в компанії.

Нагадаємо, зерновий термінал MV Cargo потужністю 5 млн. тонн зернових на рік — спільний проект української компанії MV Cargo і американської корпорації Cargill.

Довідково:

MV Cargo будує зерновий термінал в порту «Південний», потужністю 5 млн. тонн/рік. Термінал буде обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн. Також, оснащений власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу. Загальна сума інвестицій  складає 150 млн. долл. США. Зокрема, проект забезпечить перевалку 10% українського зерна.

У серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Південний». В рамках проекту MV Cargo здійснить будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечить створення судноплавної операційної акваторії причалу №25 і судноплавного підхідного каналу до причалу №25. Також, у меморандумі йдеться про намір Cargill придбати 51% терміналу.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →