Найпотужніший елеватор Волинської області розпочинає свою роботу — ФОТО | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Найпотужніший елеватор Волинської області розпочинає свою роботу — ФОТО

Автор   /  16/10/2018  /  

ТОВ «П’ятидні» завершує будівництво елеватору у місті Володимир-Волинський та починає вводити комплекс в експлуатацію, повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

«Елеватор розпочав роботу в режимі пусконаладки. Це дозволяє уже в робочому режимі сушити зерно кукурудзи», — розповів керівник ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва.

Відомо, що будівництво на завершальній стадії. Наразі, тривають роботи з озеленення територій та облаштування господарських споруд і лабораторії.

Будівництво елеваторного комплексу розпочато навесні поточного року.

«І от, нарешті, комплекс майже готовий. ТОВ «П’ятидні» завозить на елеватор урожай кукурудзи, вирощений в своєму господарстві. За два дні обмолот і досушування завершують. До речі, урожайність становить близько 160 центнерів з гектару»,- зазначив аграрій.

Зазначено, що потужність зберігання новозбудованого господарства – 65 тисяч тонн зерна. Підприємство обладнане двома сушарками потужністю 1200-1400 тонн зерна за добу. Монтаж проводить «AGROSTEEL» (БілаЦерква).

Зокрема, ТОВ «П’ятидні» придбано тепловоз та 60 вагонів для транспортування зерна в регіони України та закордон.

Про компанію:

ТОВ «П’ятидні» — с/г компанія, яка займається виробництвом зернових, олійних та технічних культур. Директор — Валерій Григорович Діброва.

В травні 2017 року підприємство відкрила власний насіннєвий завод з продуктивністю 10 т / год, який виробляє насіння пшениці, сої та гороху.

ТОВ «П’ятидні» складається з п’яти виробничих підрозділів-ділянок: «П’ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ».

Господарство обробляє 16,5 тис. га землі  у Волинській області.

Також, компанія володіє 5-ма сертифікованими зерносховищами.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →