Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6900⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6800⬆
Пшениця 6 клас- 6500⬆
Ячмінь — 7100⬆
Кукурудза — 4930⬇
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Насіннєвий завод LNZ запрацював на повну потужність

Автор   /  25/09/2018  /  Немає коментарів

Лебединський завод із виробництва насіння кукурудзи «LNZ Group» (Черкаська обл., Шполянський р-н.) розпочав свою роботу, повідомляється на сторінці компанії в Facebook.

«Наш спеціалізований завод із виробництва насіння кукурудзи уже працює на повну! Наразі він є одним із найпотужніших та найсучасніших на території України», -йдеться в повідомленні.

В компанії відмічають, що завдяки обладнанню PETKUS, Tecflam, KAMAS Westrup та ін. завод працює із продуктивністю — 500 тонн насіння на добу.

Відомо, що більшість процесів на підприємстві комп’ютеризовані. Кількість працівників — 130 осіб.

«Наш завод має надзвичайно великий потенціал для розвитку. Ми переконані, що в цьому році зможемо досягти ще більших висот у виробництві якісного кукурудзяного насіння», — розповідають на підприємстві.

Довідково:

«LNZ Group» — диверсифікований агропромисловий холдинг. Головний офіс компанії знаходиться в с. Лебедин Черкаської області. Генеральний директор групи компаній — Кравченко Дмитро Вікторович. Агрохолдинг володіє 70 тис. га. землі в Сумській і Черкаській областях. Група компаній «ЛНЗ» об’єднує в своєму складі ряд підприємств різних напрямків діяльності, таких як:

  • насінництво;
  • агровиробництво;
  • зерноторговий бізнес;
  • дистрибуція посівного матеріалу та ЗЗР.

Вам також може сподобатися...

За 9 місяців 2018 року агропідприємства Держрезерву отримали 290 млн грн доходу

Прочитайте більше →