Прокуратура повернула в державну власність незаконно приватизований елеватор в Харківській області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Прокуратура повернула в державну власність незаконно приватизований елеватор в Харківській області

Автор   /  22/08/2018  /  

Апеляційний суд Харківської області скасував рішення, згідно якого у 2010 році Ватутінська сільська рада незаконно передала від державної в приватну власність майновий комплекс з усіма його спорудами та будівлями. Загальною площею понад 13 тис. кв. м.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.

«Апеляційний суд області підтримав позицію прокуратури та скасував рішення Ватутінської сільської ради щодо передачі у власність одного з акціонерних товариств майнового комплексу елеватора», йдеться в повідомленні.

Нова фірма-власниця майнового комплексу, не отримавши передбаченого законом дозволу Кабінету міністрів України, включила в статутний капітал: елеватор, робочу вежу, зерносушарки, майстерні, трансформаторну підстанцію, лабораторію, адміністративну будівлю тощо.

Далі, комплекс незаконно був переданий у статутний капітал іншого господарського товариства.

Восени 2015 року прокуратура Нововодолазького району оскаржила рішення сільради в господарському суді області.

Наступні декілька років справа неодноразово розглядалася судами, так як відповідач оскаржував винесені суддями рішення щодо повернення незаконно приватизованого майна державі.

На початку весни 2017 року Вищий господарський суд України, направив справу на черговий розгляд. Після чого, прокуратура вкотре відстояла інтереси держави у господарському та апеляційному судах.

«Наразі, відповідно до рішення апеляційного суду області, незаконне рішення сільської ради скасоване, зміни до статуту господарського товариства, яке стало кінцевим власником приміщень елеватору, визнані недійсними», інформує прес-служба прокуратури Харківської областіВам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →