Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6930⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6880⬆
Пшениця 6 клас- 6680⬆
Ячмінь — 7000↓
Кукурудза — 5040⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

НІБУЛОН побудує ще один зерновий термінал поблизу Миколаєва

Автор   /  18/11/2018  /  Немає коментарів

ТОВ СП «НіБУЛОН» планує побудувати новий перевантажувальний термінал на річці Південний Буг в селі Матвіївка, що біля Миколаєва. Про це, 15 листопада, на щорічному форумі «Миколаївщина – надійний партнер», повідомив заступник генерального директора компанії Андрій Волик, передає Національний Промисловий Портал.

Андрій Волик розповів, що завдяки будівництву терміналів, ближче до кордонів міст, вдалося розвантажити дороги в містах Херсон, Кременчук, Запоріжжя, Черкаси, та на черзі місто Дніпро.

«Ми готові інвестувати в термінал в районі населеного пункту Матвіївка. Реалізація цього проекту дасть мінімум тисячу робочих місць на період будівництва для будівельників, а також сотню для жителів Матвіївки та міста Миколаєва», – повідомив заступник генерального директора.

Також, повідомляється, що в результаті реалізації інвестиційного проекту, зменшиться трафік в місті Миколаїв та суттєво знизиться транзит зернових вантажів в напрямку Одеси.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік.

Вам також може сподобатися...

Китай зібрав майже 658 млн тонн зернових

Прочитайте більше →