«НІБУЛОН» розпочав приймати та обробляти зерна українського рису | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» розпочав приймати та обробляти зерна українського рису

Автор   /  25/10/2018  /  

Агрохолдинг «НІБУЛОН», у відповідь на прохання голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, розпочав приймання, очищення, сушіння та зберігання рису на філії «Гола Пристань», повідомляє прес-центр компанії.

«У вересні цього року голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся до керівництва компанії «НІБУЛОН» з проханням допомогти херсонським рисівникам просушити, очистити, підготовити рис до того, щоб українці могли споживати український рис», — йдеться в повідомленні.

Після ознайомлення з технологією, яка необхідна для сушіння та очистки рису, нормативно-технічною документацією для витримки всіх показників якості при технологічних процесах, на філії агрохолдингу доукомплектували лабораторію необхідним обладнанням та сертифікували її для того, щоб була можливо визначати якість рису.

«Окрім того, наші підприємства, які ми збудували, оснащені сучасною імпортною технікою, сушильними агрегатами, сепараторами, технологічними лініями»,- інформують в «НІБУЛОНІ».

Наразі, перевантажувальний термінал компанії в місті Гола Пристань прийняв та обробив 4 тис. тонн рису. Планується прийняти ще біля 3 тис. тонн рисової культури.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →