«НІБУЛОН» збудує портовий комплекс в Очакові на базі рибоконсервного комбінату | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» збудує портовий комплекс в Очакові на базі рибоконсервного комбінату

Автор   /  02/01/2019  /  

ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочав реалізацію проекту, який передбачає будівництво портового комплексу в місті Очаків Миколаївської області, що, також, стане базою для флоту компанії. Про це заявив генеральний директор агрохолдингу «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський на своїй сторінці в Facebook.

“Наша компанія починає працювати над реалізацією нового комплексного проекту в гирлі Дніпро-Бузького лиману. Базою для цього проекту виступить Очаківський рибоконсервний комбінат, майно якого було придбано нами в ході аукціону. Саме тому наша інвестиційна програма в гирлі Дніпро-Бузького лиману включатиме два паралельні напрямки”, – розповів Олексій Вадатурський.

Згідно його слів, будівництво портового комплексу дасть можливість для відновлення рибної промисловості в регіоні, зокрема переробку та консервування риби, ракоподібних та молюсків в Дніпро-Бузькому лимані.

Зокрема, передбачається створення бази для флоту агрохродлингу:

“Це комплексний проект, тому ми також розглядаємо і можливість будівництва спеціалізованого флоту для потреб цієї галузі на власному суднобудівному заводі”.

Генеральний директор агрокомпанії, також, зазначив, що новий проект не завадить раніше оголошеним інвестиційним планам підприємства в інших областях України:

«Зокрема йдеться про будівництво вже в наступному році двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях, а, також, плани з будівництва порту в с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області тощо»,- додав Вадатурський.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →