Перевалка зерна як вихід з кризи: Одеський припортовий завод розглядає можливість будівництва зернового терміналу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Перевалка зерна як вихід з кризи: Одеський припортовий завод розглядає можливість будівництва зернового терміналу

Автор   /  07/01/2019  /  

Наглядова рада ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) на наступному тижні розгляне можливість запуску на потужностях підприємства перевалки зерна.

Про це повідомив перший заступник голови правління підприємства Микола Щуріков в ефірі місцевої ТВ-студії «МИГ», передає УКРРУДПРОМ.

«І сьогодні на потужностях заводу можна те ж саме зерно перевантажувати. Маємо потужності і величезний ресурс це робити. Це дасть можливість задіяти колектив», — розвовів Щуріков.

Згідно його слів, перевалку зерна можливо здійснювати на базі перевалки карбаміду або використовувати для цього 3,2 га вільної землі, яка є у підприємства, з можливим спорудженням елеваторного комплексу.

Перший заступник голови правління проінформував, що розширене засідання наглядової ради пройде в Києві спільно з профкомом підприємства у зв’язку з критичною ситуацією, що склалася на ОПЗ:

«Єдиний орган, який може прийняти рішення про долю заводу, — це наглядова рада».

Довідково:

ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) — українське хімічно-промислове підприємство на Одещині. Знаходиться на березі Малого Аджалицького лиману та межує з морським торговельним портом «Южний», через який здійснює перевантажування хімічних вантажів.

ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року. Для відновлення роботи підприємство кілька разів намагалося залучити партнера для роботи за давальницькою схемою, проте, поки без успіху. ОПЗ називає роботу на давальницьких умовах єдиним можливим варіантом відновлення роботи в умовах провалу спроб приватизації і накопиченої заборгованості за газ перед НАК «Нафтогаз України», яка перевищує 1,5 млрд грн.

В кінці листопада 2018 року, Микола Щуріков заявив, що ОПЗ знаходиться «не просто в критичному стані, а в точці неповернення, за якою вже явно проглядається шлях до поповнення складів металобрухту за рахунок знищення заводу». Згідно його слів, підприємство звернулося до всіх уповноважених органів з проханням об’єднати зусилля і зупинити руйнування заводу.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →