Переповненість елеваторів та проблеми з логістикою перешкоджають аграріям завершити збирання врожаю | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Переповненість елеваторів та проблеми з логістикою перешкоджають аграріям завершити збирання врожаю

Автор   /  28/11/2018  /  

Фото: президент Української аграрної конфедерації — Леонід Козаченко

Українські аграрії не можуть завершити обмолот врожаю кукурудзи, оскільки, не вистачає місця для зберігання зерна – елеватори перевантажені та не в змозі відвантажувати зерно на продаж через серйозні проблеми з логістикою. Про це заявив народний депутат, президент Української аграрної конференції Леонід Козаченко, повідомляє Аgronews.

«Є проблеми з логістикою. Ми ще не закінчили збирання кукурудзи. В історії України ще такого не булло. Точно сьогодні ще ніхто не може сказати – хтось каже, що 8%, хтось 5% кукурудзи залишилось у полі, але її не можуть зібрати, нема можливості вивантажити зібраний врожай, бо елеватори завантажені, перевантажені. Тому що, не можна експортувати», – повідомив Козаченко у середу під час «Другого щорічного форуму агробізнесу».

Нагадуємо, прогнозується, що в поточному році українські аграрії отримають рекордний об’єм врожаю за всю історію незалежності України.

Як повідомлялось раніше, станом на 22 листопада, аграріями України зібрано 87,6 млн. тонн врожаю з площі 22,96 млн. га.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →