Порти Маріуполь та Бердянськ відновили свою роботу: перевалка агропродукції здійснюється в штатному режимі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Порти Маріуполь та Бердянськ відновили свою роботу: перевалка агропродукції здійснюється в штатному режимі

Автор   /  04/12/2018  /  

Станом на 4 грудня, перевалка агропродукції на судна в портах Маріуполь та Бердянськ відновлена і здійснюється в штатному режимі. Про це заявили, на черговому засіданні, учасники штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві під керівництвом першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка, повідомляє прес-служба Мінагро.

«Засідання Штабу розпочалося із приємної звістки – наші судна почали проходити в обидві сторони через порти Маріуполя і Бердянська. Порти працюють в штатному режимі, експортні відвантаження відбуваються за планом», — прозвітував Максим Мартинюк.

Згідно слів начальника Служби з організації роботи портів ДП «Адміністрація морських портів України» Вячеслава Вороного, внутрішні робочі групи, яка були створена для взаємодії морських портів і станцій «Укрзалізниці», працюють в звичайному графіку і всі нагальні питання вирішуються оперативно. Наразі, ні на одному із терміналів не оголошено про обмеження на прийом вантажів.

Довідково:

Станом на 4 грудня, перевалка вантажів морськими портами сягла 37,2 млн. тонн, що майже відповідає показнику за аналогічний період минулого року.

Як повідомлялось раніше, станом на вечір 28 листопада 2018 року, українські порти, які знаходяться на Азовському морі — Маріупольський та Бердянський, були заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →