Представники Ірану цікавляться вирощуванням зерна на Волині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Представники Ірану цікавляться вирощуванням зерна на Волині

Автор   /  05/10/2018  /  

4 жовтня, після закінчення Інвестиційного бізнес-форуму «Волинь-Інвест 2018», очільник іранської компанії «NEGIN FOULAND MARGOON» Шаабані Аміном Асадаллах  під час зустрічі з головою Волинської ОДА Олександром Савченко висловив бажання інвестувати в елеваторний комплекс в регіоні, повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

«В Ірані несприятливі природні умови для вирощування кукурудзи та інших культур. Тому держава пропонує нам їхати, вирощувати в інших державах та імпортувати назад – без податків. Ми б хотіли обговорити інвестиції у вигляді будівництва елеватора у вас. Я сам прийду до вас як інвестор і приведу інших інвесторів з Ірану», — заявив іранський бізнесмен.

Шаабані Амін Асадаллах пояснив, що раніше імпортом зернових в Ірані займалася держава. Та, наразі, через високий курс іноземної валюти їхня країна неспроможна достатньо забезпечити іранців зерном.

«Потрібна буде моя підтримка – безпека, банки, вільне проживання – готовий допомогти. Волинь — одна з тих областей, де немає рейдерських захоплень. Будемо вже починати співпрацювати, щоб за 6-7 місяців до наступного сезону вже почати діяльність», — відповів співрозмовнику керівник Волинської ОДАВам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →