Прем'єр Гройсман не підтримує  «Укрзалізницю» в одноосібному прийнятті рішення щодо підвищення тарифів на вантажоперевезення | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Прем’єр Гройсман не підтримує  «Укрзалізницю» в одноосібному прийнятті рішення щодо підвищення тарифів на вантажоперевезення

Автор   /  25/09/2018  /  

Перш ніж підвищувати тарифи на вантажоперевезення для виробників української продукції, ПАТ «Укрзалізниця» повинна консультуватись  з асоціаціями виробників, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Тернополя.

«Я дав доручення Укрзалізниці, щоб вони працювали з відповідними асоціаціями виробників і обговорювали цю тему. Ніяких односторонніх рішень бути не може. Я це не підтримую», — сказав Гройсман.

Прем’єр  зауважив, що українська залізниця, наразі, є монополістом та відіграє надважливу роль для економічного зростання України.

«До тарифів монополіста необхідно ставитися абсолютно ретельно, бо якщо буде надмірне коригування цін монополіста, це може привести до серйозних втрат економіки», — додав він.

Відповідно, Володимир Гройсман зауважив, що Міністерства інфраструктури та Антимонопольний комітет  України повинні контролювати це питання  і слідкувати за тим «щоб не була перейдена межа здорового глузду».

Нагадуємо, ПАТ “Укрзалізниця” планує підвищити тарифи на всі види перевезень до 12% в 2019 році.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →