Причал зернового терміналу Cargill і MV Cargo реалізований на 50% | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Причал зернового терміналу Cargill і MV Cargo реалізований на 50%

Автор   /  28/09/2018  /  

Причал зернового терміналу глобального сировинного трейдера Cargill і компанії MV Cargo в морському порту «Південний» реалізований на 50%, повідомляє на своїй сторінці в Facebook MV Cargo.

«Причал готовий майже на половину, а силоси на фінішній прямій — вже восени вони зможуть прийняти перше зерно. У жовтні ми почнемо збирати і монтувати соднонавантажувачем », — йдеться в повідомленні.

Довжина причалу становить 428 метрів, глибина біля причалу — 15 метрів, глибина підхідного каналу — 16 метрів.

 «Наш термінал — один з найбільш глибоководних зернових терміналів в Україні та Причорномор’ї. До слова, при необхідності глибини біля причалу можна довести до 16 метрів, а підхідного каналу — до 19 метрів. Довжина причальної стінки і глибини дозволять нам приймати великотоннажні судна, а найсучасніше обладнання — завантажити судно типу Post-Panamax за два-три дні », — розповіли в MV Cargo.

Станом на 21 вересня, проект зернового терміналу реалізований на 85%.

«Зерновий термінал MV Cargo реалізований на 85% і зможе зберігати 290 тис. тонн зерна одночасно. Це один з кращих показників для України», повідомляє компанія.

Довідково:

MV Cargo будує зерновий термінал в порту «Південний», потужністю 5 млн. тонн/рік. Термінал буде обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн. Також, оснащений власною залізничною і автомобільної інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу. Загальна сума інвестицій  складає 150 млн. долл. США. Зокрема, проект забезпечить перевалку 10% українського зерна.

У серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Південний». В рамках проекту MV Cargo здійснить будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечить створення судноплавної операційної акваторії причалу №25 і судноплавного підхідного каналу до причалу №25. Також, у меморандумі йдеться про намір Cargill придбати 51% терміналу.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →