Прогноз: В поточному сезоні Україна отримає рекордний урожай за всю історію незалежності країни | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Прогноз: В поточному сезоні Україна отримає рекордний урожай за всю історію незалежності країни

Автор   /  15/11/2018  /  

Прогнозується, що в поточному році українські аграрії отримають рекордний об’єм врожаю за всю історію незалежності України. Про це повідомив перший заступник Міністра АПК Максим Мартинюк під час святкування Дня працівників сільського господарства.

«Навіть з позиції «хліб не той, що в полі, а той, що в коморі» галузь виходить на більш ніж гарний результат – в коморі у нас уже 65 млн. тонн і, якщо дозволить погода, ми маємо всі шанси в цьому році отримати рекордний урожай за всю історію незалежності України», — йдеться в повідомлені.

Проте, Мартинюк зазначив, що рекордна кількість зібраного врожаю створює додаткові задачі із забезпечення логістики, експорту, зберігання та відкриття нових ринків для української сільськогосподарської продукції.

«Продуктивність сільського господарства зростає і цей тренд ми будемо стимулювати та підтримувати в наступному році. Масштабна система державної підтримки буде збережена і ми врахуємо її поточні недоліки, щоб якомога ширше коло дрібних та середніх сільгосптоваровиробників скористались програмами дотацій»,- додав заступник Міністра.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →