Reuters: Якість української пшениці погіршилась через погану погоду – зернотрейдери | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Reuters: Якість української пшениці погіршилась через погану погоду – зернотрейдери

Автор   /  23/08/2018  /  

Київ, 22 серпня (Reuters) – Несприятлива весняна та літня погода, погіршила якість української пшениці урожаю 2018 року. Частка продовольчої пшениці не перевищує 45%, озвучили зернотрейдери в середу.

Надзвичайно суха весна і проливні дощі в період обмолоту, вплинули на якість пшениці в цілому. В північних регіонах України об’єм фуражної пшениці підскочив більш ніж на 70 відсотків.

«Намолочено близько 40 відсотків борошномельної пшениці. Також зібрано дуже багато позакласної пшениці в цьому році через дощі»,- сказав в середу один із трейдерів.

В свою чергу, інший зернотрейдер повідомляє :

«Співвідношення становить 55% фуражної пшениці та 45% борошномельної, якість останньої гірша, ніж рік тому. Хоча в минулому році частка борошномельної пшениці становила 55%».

Міністерство АПК України заявило, що найменше 13 млн. тонн пшениці нового урожаю являється придатною для виготовлення борошна.

Уряд України та зернотрейдери цього місяця домовились, що експорт пшениці не повинен перевищувати 16 млн. тонн, у тому числі 8 млн. тонн борошномельної пшениці, у сезоні 2018/19 маркетингового року.

У минулому сезоні Україна експортувала 17,2 млн. тонн пшениці, у тому числі 10,5 млн. тонн борошномельної. (Reporting by Pavel Polityuk Editing by David Goodman)

© Copyright Thomson Reuters 2018. Click For Restrictions — http://about.reuters.com/fulllegal.asp

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.

Вам також може сподобатися...

Зеленський

Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси

Прочитайте більше →