«Росток-Холдинг» втратив близько 130 млн грн через рейдерські атаки на підприємство | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Росток-Холдинг» втратив близько 130 млн грн через рейдерські атаки на підприємство

Автор   /  22/11/2018  /  

Група компаній «Росток-Холдинг» проводить міжнародний аудит втрат, до яких призвела рейдерська атака підприємства за період з 8 жовтня поточного року. Сума збитків становить близько 130 млн. грн, повідомляє прес- служба компанії.

Зокрема, йдеться про втрати врожайності та погіршення якості кукурудзи в зв’язку з вимушеним затягуванням польових робіт, додаткові витрати на зберігання зерна в поліетиленових рукавах, зірвані міжнародні контракти.

«За попередніми оцінками, сума втрат компанії від рейдерської атаки становить не менше 130 млн. гривень. Залучено міжнародну аудиторську компанію. Таким чином, ми отримаємо незалежну оцінку, яку зможемо пред’явити згодом в суді з метою отримання компенсації від держави », — прокоментував генеральний директор  підприємства «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Наразі, юристи та адвокати агрокомпанії продовжують боротьбу в судах, а також, звернулися до органів вищої інстанції, зокрема, до Вищої ради правосуддя та Національне антикорупційне бюро.

Про компанію:

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажі молока. Компанія обробляє близько 60 тис. га. в Сумській та Чернігівській областях. Чисельність персоналу – 1400 осіб.

Напрямки діяльності «РОСТОК-ХОЛДИНГ»:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • зберігання зерна;
  • зернотрейдінг.


Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →