На Тернопільщині розгорівся конфлікт між двома великими агрохолдингами | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

На Тернопільщині розгорівся конфлікт між двома великими агрохолдингами

Автор   /  04/10/2018  /  

Між двома великими агрохолдингами «Мрія» та «Оскар» виник конфлікт через право обробляти земельну ділянку в Тернопільській області, повідомив радник міністра внутрішніх справ України з питань корупції в АПК Михайло Апостол.

Як зазначається, правоохоронні органи дали сторонам час до кінця доби для самостійного врегулювання суперечки. В іншому випадку, поліцією буде відкрито кримінальне провадження та поведеться розслідування.

«Думав Тернопільщину обмине. Не сталося. Конфлікт між двома мега агрохолдингами: «Мрією» і «Оскар», у розпорядженні яких сотні тисяч гектарів землі, десятки тисяч з яких вони орендують в Тернопільській області.  Предмет конфлікту-декілька десятків гектарів!», — йдеться в повідомленні.

Згідно слів Апостола, один з холдингів уклав договір оренди на декілька десятків гектарів в червні, оскільки викупив корпоративні права в третьої юр. особи, інший –«посіяв» у травні, коли договір ще не було укладено.

«Конфлікт можна вирішити за п`ять хвилин,і одна компанія готова на це іти: потрібно відшкодувати орендну плату і виділити це поле в окремому масиві, щоб не було шахматки. Інша не іде на це», розповів радник міністра.

Також, він додав, що в разі, якщо компанії не врегулюють конфлікт до кінця дня, то поліція відкриє карну справу, а продукцію буде арештовано, як речовий доказ. Крім того, за рахунок винуватої сторони встановленої судом врожай буде зібрано і доставлено на елеватор.

«PS: риторика з обох сторін відома — рейдерство. Всеукраїнська Аграрна Рада, допоможіть вирішити конфлікт бідним агрохолдингам», — додав Михайло Апостол.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →