«SALIC» отримав дозвіл від АМКУ на купівлю крохмального заводу «Мрії» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«SALIC» отримав дозвіл від АМКУ на купівлю крохмального заводу «Мрії»

Автор   /  15/11/2018  /  

Саудівська компанії SALIC (UK) LIMITED (м. Лондон, Великобританія) отримала дозвіл від Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю крохмального заводу та сховища для с/г культур, повідомляє прес-служба АМКУ.

Зокрема, дозвіл отримано на придбання у власність активів у вигляді нежитлових будівель та споруд разом із земельними ділянками, які обслуговують нерухоме майно, що належить ТОВ «Самолусківський крохмальний завод» (Гусятинський р-н, Тернопільська обл.) та призначені для виробництва крохмалю.

Також, саудівська компанія отримала дозвіл на купівлю активів, які опосередковано належать компанії MES INVEST BV (м. Бек, Нідерланди), у вигляді нежитлових будівель та споруд разом із земельними ділянками, які обслуговують нерухоме майно, призначене для здійснення господарської діяльності, пов’язаної зі зберіганням і обробкою с/г культур.

Згідно даним Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, «Самолусківський крохмальний завод» належить компанії, яка є засновником «Мрії».

Як повідомлялось, Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.

Довідково:

Salic заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

05 листопада 2018 року Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →