Саудівська інвесткомпанія має намір купити український агрохолдинг Мрія – Bloomberg | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Саудівська інвесткомпанія має намір купити український агрохолдинг Мрія – Bloomberg

Автор   /  12/09/2018  /  

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co (Salic) близька до придбання українського агрохолдингу Мрія, повідомляє агентство Bloomberg.

«Британський підрозділ державної Salic близьке до укладання угоди щодо купівлі Mriya Agro Holding Plc», — пише агентство з посиланням на співрозмовників, які побажали залишитися неназваними.

Згідно повідомлення Bloomberg, Salic обробляє в Україні близько 45 тис. га, що прилягають до земель Мрії. В результаті угоди земельний банк Salic в Україні може зрости більш ніж до 200 тис. га.

Сторони коментувати дану інформацію відмовилися

Нагадуємо, агрохолдинг Мрія в кінці літа завершила реструктуризацію боргу в сумі 1,1 млрд. дол. США .

Довідково:

Salic заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →