Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Саудівська інвесткомпанія має намір купити український агрохолдинг Мрія – Bloomberg

Автор   /  12/09/2018  /  Немає коментарів

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co (Salic) близька до придбання українського агрохолдингу Мрія, повідомляє агентство Bloomberg.

«Британський підрозділ державної Salic близьке до укладання угоди щодо купівлі Mriya Agro Holding Plc», — пише агентство з посиланням на співрозмовників, які побажали залишитися неназваними.

Згідно повідомлення Bloomberg, Salic обробляє в Україні близько 45 тис. га, що прилягають до земель Мрії. В результаті угоди земельний банк Salic в Україні може зрости більш ніж до 200 тис. га.

Сторони коментувати дану інформацію відмовилися

Нагадуємо, агрохолдинг Мрія в кінці літа завершила реструктуризацію боргу в сумі 1,1 млрд. дол. США .

Довідково:

Salic заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

Вам також може сподобатися...

«Кернел» б’є власні рекорди: З початку 2018/2019 МР експортовано 4,4  млн тонн продукції

Прочитайте більше →