Саудівська компанія планує інвестувати в агрохолдинг «Мрія» до 150 млн дол США | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Саудівська компанія планує інвестувати в агрохолдинг «Мрія» до 150 млн дол США

Автор   /  13/09/2018  /  

Саудівська компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (SALIC) має намір інвестувати у придбаний нею агрохолдинг «Мрія» до 150 млн. дол. США на протязі наступних двох років, повідомила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів.

«Купуючи активи «Мрії», компанія планує залучити додаткові інвестиції в технологічний парк та активи холдингу протягом наступних двох років у розмірі 150 мільйонів доларів», — розповіла Ковалів.

Згідно підрахунків аналітиків, вартість угоди з купівлі «Мрії» оцінюється на рівні близько 175-300 млн. дол. США. Велику роль в цьому відіграла прострочена заборгованість «Мрії» зовнішнім кредиторам.

Також, нові інвестори агрохолдингу проінформували, що планують достроково погасити боргові облігації «Мрії», а це додатково 208 млн. дол. США.

Як повідомлялось раніше, 12 вересня стало відомо, що саудівська компанія SALIC та Mriya Farming PLC уклали договір купівлі-продажу с/г активів групи компаній «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку.

Довідково:

Salic заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →