Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Саудівська компанія планує інвестувати в агрохолдинг «Мрія» до 150 млн дол США

Автор   /  13/09/2018  /  Немає коментарів

Саудівська компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (SALIC) має намір інвестувати у придбаний нею агрохолдинг «Мрія» до 150 млн. дол. США на протязі наступних двох років, повідомила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів.

«Купуючи активи «Мрії», компанія планує залучити додаткові інвестиції в технологічний парк та активи холдингу протягом наступних двох років у розмірі 150 мільйонів доларів», — розповіла Ковалів.

Згідно підрахунків аналітиків, вартість угоди з купівлі «Мрії» оцінюється на рівні близько 175-300 млн. дол. США. Велику роль в цьому відіграла прострочена заборгованість «Мрії» зовнішнім кредиторам.

Також, нові інвестори агрохолдингу проінформували, що планують достроково погасити боргові облігації «Мрії», а це додатково 208 млн. дол. США.

Як повідомлялось раніше, 12 вересня стало відомо, що саудівська компанія SALIC та Mriya Farming PLC уклали договір купівлі-продажу с/г активів групи компаній «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку.

Довідково:

Salic заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

Вам також може сподобатися...

«Кернел» б’є власні рекорди: З початку 2018/2019 МР експортовано 4,4  млн тонн продукції

Прочитайте більше →