Екстрадованого екс-керівника агрохолдингу «Мрія» Миколу Гуту суд відпустив без застави | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Екстрадованого екс-керівника агрохолдингу «Мрія» Миколу Гуту суд відпустив без застави

Автор   /  07/11/2018  /  

Екс-голову Ради директорів «Мрія Агрохолдинг», утікача Миколу Гуту, якого екстрадували 5 листопада з Швейцарії, суд відпустив без застави, повідомляє «Економічна правда» посилаючись на повідомлення прес-секретаря Генеральної прокуратури Андрія Лисенко.

«Вчора Шевченківський райсуд прийняв рішення відпустити під особисте зобов’язання щойно екстрадованого з Швейцарії до України Миколу Гуту»,- розповів Лисенко.

«Слідство буде вести Слідче управління ГУ НП м. Києва, а процесуальне керівництво — за столичною прокуратурою», — зазначив прес-секретар.

Як повідомлялось раніше, екс власника агрохолдингу «Мрія», 05.11 2018 року екстрадували із Швейцарії до України.

Нагадуємо, раніше, молодшого Гуту за запитом української сторони було оголошено Інтерполом у міжнародний розшук. Так як, проти нього порушена кримінальна справа за махінації з міжнародними кредитами в агрохолдингу «Мрія» на суму понад 100 млн. дол. США.

Довідково:

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

05 листопада 2018 року Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.Вам також може сподобатись...

Реакція представників агросектору на результати другого туру виборів президента – огляд соцмереж

Прочитайте більше →