Сінгапурська агропромислова компанія відкрила офіс в Україні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Сінгапурська агропромислова компанія відкрила офіс в Україні

Автор   /  22/11/2018  /  

Сінгапурська аграрна компанія «Agrocorp» відкрила представництво  в Україні — ТОВ «Агрокорп Україна» (AGROCORP UKRAINE LLC). Підприємство зареєстроване 17 жовтня 2018 року, його власником є Agrocorp International PTE LTD (Сінгапур).

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Також, відомо, що директором українського представництва є Юрій Климпуш. Статутний капітал ТОВ «Агрокорп Україна» складає 698,2 тис. грн.

Про компанію:

Agrocorp International Pte Ltd — агропромислова компаній, заснована в 1990 році в Сінгапурі. Корпораціє займається виробництвом та реалізацією агрокультур, таких як, пшениця, рис, олійні культури, цукор, бавовна та горіхи.

Компанія має 22 представництва в 13 країнах світу, торгує в більш ніж 30 країнах. Річний обсяг експорту перевищує 6 млн. тонн, доходи — понад  3 млрд. долл. США.

У 2012 році «Agrocorp» зайнялася переробкою сільгосппродукції, та, наразі, має 4 великих заводу з переробки бобів та пшениці в Канаді. Зокрема, компанія будує завод з переробки рису в М’янмі (країна на південному сході Азії).Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →