Суд зобов'язав «Полтавський комбінат хлібопродуктів» виплатити «Кулиничам» 11 млн грн за зерно | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Суд зобов’язав «Полтавський комбінат хлібопродуктів» виплатити «Кулиничам» 11 млн грн за зерно

Автор   /  12/08/2018  /  

ТОВ «Полтавський хлібопекарський комплекс» (ТМ «Кулиничі») відвантажив 3,5 тис. тонн зерна на ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» для переробки його на борошно. Через деякий час, в результаті аудиту складських приміщень на комбінаті, було виявлено, що дане відвантажене зерно зникло, повідомляє інтернет-видання Полтавщини.

«У цьому році в ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» провели аудит складських приміщень і виявили зникнення 3500 тонн зерна. З’ясувалося, що викрадене зерно було власністю «Полтавського хлібопекарського комплексу» («Кулиничі»), який привіз його на комбінат для переробки на борошно. Після цього колишній директор державного підприємства Гліб Ульяненко втік, залишивши комбінат з мільйонними боргами. Сьогодні загальний борг Полтавського КХП складає 44 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Як наслідок, завод «Кулиничі» подав позов до Господарського суду Полтавської області про стягнення із комбінату 15 млн. грн. Та 19 липня цього року суд задовольнив позов частково, прийнявши рішення стягнути з державного підприємства на користь «Кулиничів» — 11 млн. грн. за зникле зерно.

Дане рішення новий директор ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» оскаржує в Харківському апеляційному господарському суді.

Наразі, за фактом зникнення зерна на державному підприємстві СБУ проводить розслідування.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →