Суд заборонив колишньому керівнику агрохолдингу «Мрія» Миколі Гуті продавати віллу в Німеччині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Суд заборонив колишньому керівнику агрохолдингу «Мрія» Миколі Гуті продавати віллу в Німеччині

Автор   /  15/08/2018  /  

Екс-голова Ради директорів «Мрія Агрохолдинг», утікач Микола Гута, проти якого порушена кримінальна справа за махінації з міжнародними кредитами в агрохолдингу «Мрія», намагався продати розкішний маєток в Німеччині (місто Гарміш-Партенкірхен) співвласнику мережі магазинів «АТБ» — Віктору Карачуну.

Про це повідомляється в журналістському розслідуванні Deutsche Welle (DW).

Продавцем маєтку виступила дружина Миколи Гути – Вікторія, від імені кіпрської компанії «Zapatoustra Holdings Limited», у власності якої числиться вілла.

Як пише DW, ліквідатори збанкрутілого агрохолдингу — кіпрська CRI Group, за дорученням кредиторів розшукують по всьому світу майно Миколи Гути, щоб покрити, хоча б, частину збитків, завданих ним інвесторам. У судових документах з Кіпру йдеться про замороження активів десятків офшорних фірм, бенефіціаром яких є олігарх чи члени його родини.

«Кредитори вважають, що саме через ці фірми незаконно виводилися мільйони євро, що, зрештою, і призвело до банкрутства «Мрії»», — йдеться в повідомленні.

Згідно інформації наданої журналістами DW, продаж маєтку так і не відбулася. Так як, за клопотанням представників кредиторів, Окружний суд Нікосії видав розпорядження про заборону відчуження нерухомості у Гарміш-Партенкірхені.

«Заборона на продаж була внесена до реєстру на тиждень раніше, ніж договір купівлі-продажу. Як свідчить витяг з реєстру майнових прав, місцевий суд у Гарміш-Партенкірхені визнав ордер кіпрського суду, і заборона дійсна на території Німеччини. Гута не може продати віллу, поки суд у Нікосії остаточно не вирішить долю його активів», — пише Deutsche Welle.

Також, відомо, що ще кількома тижнями раніше продавець просив за віллу – 13 млн. євро. Наразі ціна угоди –8,6 млн. євро.

Про компанію:

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях. 

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →