«ТІС-Зерно» та «Аскет-шиппінг» показали найкращі результати перевалки зерна в 2017/2018 МР | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«ТІС-Зерно» та «Аскет-шиппінг» показали найкращі результати перевалки зерна в 2017/2018 МР

Автор   /  26/11/2018  /  

Під час конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології», яку організувало видавництво «Порти України», відбулося нагородження портових зернових терміналів, що показали найкращі результати роботи в 2017/2018 маркетинговому році, повідомляє видання.

У номінації «Зерновий термінал року» переміг «ТІС-Зерно». Термінал переробив найбільший обсяг зернових вантажів — 4,8 млн. тонн.

У номінації «Лідер зростання» перемогла компанія «Аскет-шиппінг», що наростила перевалку зернових на 65%.

«При оцінці результатів враховувалися тільки термінали, які щорічно перевалюють більше 300 тис. тонн», — йдеться в повідомленні.

Довідково:

«ТІС-Зерно» — один з трьох найбільших приватних зернових терміналів, забезпечує істотну частку всього зернового експорту України. Входить В группу ТрансИнвестСервис (TIS ).

«Аскет Шиппінг» працює в Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах і співпрацює з найбільшими зернотрейдерами України. Компанія є портовим оператором Бердянського порту. «Аскет Шиппінг» в 2017 році збільшило вантажообіг в порівнянні з 2016 роком в 3,8 рази — до 812,5 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →