ТОП-3 найкращих роботодавців в українському агросекторі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

ТОП-3 найкращих роботодавців в українському агросекторі

Автор   /  10/12/2018  /  

В агросекторі України працює близько 6% українців. З початку 2018 року в країні розпочали свою діяльність більше 1,3 тис. нових агропідприємств. Аграрна галузь демонструє найбільшу динаміку зростання офіційної середньомісячної заробітної плати, повідомляє focus.ua.

Повідомляється, що згідно даних Держстату, станом на початок 2018 року, заробітна плата в агросфері складала майже 6 тис. грн, а вже в другому півріччі зросла майже на чверть — до 7,8 тис. грн.

«Однак, реальна заробітна плата вища. За даними Work.ua, більша ніж 10 тис. грн. За останні три місяці, тільки на цьому сайті роботодавці розмістили близько 800 вакансій. Затребувані вузькі фахівці зі знанням іноземних мов — селекціонери, агрономи, механіки», — йдеться в повідомленні.

До ТОП-3 найкращих роботодавців агросектору увійшли:

#1. Кернел

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE). На підприємстві працює близько 16 тис. чоловік.

#2.ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників.

#3. Ukrlandfarming

Група компаній «Укрлендфармінг»(PLC UkrLandFarming) — вертикально інтегрований український агрохолдинг, заснований в 2007 році Олегом Бахматюком. Холдинг володіє 570 тис. га. землі в 22 областях України.

Компанія займається вирощуванням зернових, насіння, ВРХ, виробництвом яєць, яєчних продуктів, молока. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу. На підприємстві працює понад 5 тис. осібВам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →