ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшує потужності з сушіння с/г культур | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшує потужності з сушіння с/г культур

Автор   /  18/09/2018  /  

Агропромислова група «РОСТОК-ХОЛДИНГ» збільшила потужності з сушіння с/г культур на елеваторних комплексах в Чернігівській (м. Ічня) та Сумській (м. Глухів) областях , йдеться в повідомленні компанії.

«Основу нашої сівозміни складають кукурудза і соя. Врожайність обох культур є високою та має стійку тенденцію до зростання. Тому потреба в нарощуванні потужностей з сушіння вирощеного зерна є очевидною. Тим більше, що кукурудза в північному регіоні надзвичайно енергоємна культура, зокрема і через високу вологість зерна, що надходить з поля. Окрім того, збільшення потужностей з сушіння дозволить пришвидшити темпи збору врожаю за менших втрат та з хорошою якістю, а також підготуватися до наступного посівного сезону завчасно», — розповів директор з розвитку елеваторних господарств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ»  Ярослав Штика.

Зокрема, на Ічнянському елеваторному комплексі встановлено додаткову сушарку  Brock MEYER 2400S та додаткову очисну вежу, введено в дію додаткову завальну яму.

На Глухівському елеваторі додана секція на одній із сушарок виробника «Mega».

Після завершення реконструкції, компанії буде мати змогу сушити зернові в обсязі понад 7 тис. тонн/добу.

Про компанію:

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажі молока. Компанія обробляє близько 60 тис. га. в Сумській та Чернігівській областях. Чисельність персоналу – 1400 осібю

Напрямки діяльності «РОСТОК-ХОЛДИНГ»:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • зберігання зерна;
  • зернотрейдінг.

Вам також може сподобатися...

Зеленський

Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси

Прочитайте більше →