Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Турецько-українське підприємство “Терра Тарса Україна” побудує на Херсонщині комплекс зі змішування та фасування добрив

Автор   /  20/09/2018  /  Немає коментарів

Спільне турецько-українське підприємство “Терра Тарса Україна” розпочало будівництво комплексу з приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив в місті Каховка, Херсонської області, повідомляє на своїй сторінці в Facebook голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

«А сьогодні, 18 вересня, разом з генеральним директором ТОВ «ТерраТарса» Андрієм Гоголевим ми розпочали будівництво комплексу із символічної заливки фундаменту», — йдеться в повідомленні

Також, відомо, що в проект буде інвестовано близько 7-ми млн. дол. США. Та перша черга буде запущена в роботу вже до кінця поточного року, що забезпечить створення близько  80-ти нових робочих місць.

Будівельні роботи  проводяться на підготовленому майданчику площею 11 тис. кв. м. на території раніше придбаного старого ТЕЦ.

Довідково:

«Терра Тарса Україна» — провідний постачальник спеціальних хімічно чистих добрив для  вирощування широкого спектру сільськогосподарських культур в Україні та за її межами. Також, компанія постачає поливне обладнання та розробляє системи живлення для с/г культур.

Підприємство засноване в 2011 році в результаті злиття компаній Doktor Tarsa (Туреччина) та Терра ЛТД (Україна).  Центральний офіс знаходиться в місті Каховка Херсонської області.

Вам також може сподобатися...

Країнам ЄС прогнозують в наступному сезоні збільшення врожаю зернових

Прочитайте більше →