ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на 15% збільшив врожайність цукрового буряка | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на 15% збільшив врожайність цукрового буряка

Автор   /  20/09/2018  /  

Фото: Голова наглядової ради компанії «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» збільшив врожайність цукрового буряка на 15%. Наразі, господарство накопує буряку на 20-30 ц/га більше, ніж в минулому сезоні,  повідомляє УНІАН посилаючись на прес-службу підприємства.

«Цього року в порівняні із минулим ми значно розширили площу посіву цукрового буряка. Відтак, для того, аби вкластися у розроблений графік, нам потрібно щодня викопувати цієї культури на площі 70 га. Наразі, збираємо в урочищі за Ковалем, де площа посіву становить 124 га. Порівняно з минулим роком із цієї ділянки ми зібрали приблизно на 15 % більший урожай, тобто з одного гектара ми отримуємо на 20-30 центнерів більше. Так само вищою є цукристість буряка. За сприятливих погодних умов до 1 листопада ми завершимо копку цукрового буряка, а до середини листопада –  його вивезення», – розповів інспектор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Леонід  Усатюк.

Відомо, що для підвищення врожайності  даної культури, на підприємстві розробили технологію його вирощування, посіву та підживлення. Додатково, проводили  заходи щодо збереження його листкової поверхні від хвороб. Щодо насіння буряку, то його закуповують лише за кордоном.

Про компанію:

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» — виробник і реалізатор високоякісного кондиційного насіннєвого матеріалу вітчизняної і зарубіжної селекції. Компанія заснована в 2004 році. Земельний банк – 25 тис. га в Тернопільській області. Голова наглядової ради компанії «Бучачагрохлибпром» — Петро Гадз.

Напрямки діяльності підприємства:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • насінництво (власний насіннєвий завод, загальною потужністю 400 тонн/добу);
  • овочівництво (2 сховища загальною потужністю 10,5 тис. тонн);
  • зберігання (елеваторний комплекс з потужністю одноразового зберігання зерна — 95 тис. тонн).


Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →