У «МХП» відбулась реорганізація підприємства | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

У «МХП» відбулась реорганізація підприємства

Автор   /  30/10/2018  /  

Провідна українська агропромислова компанія «Миронівський хлібопродукт” змінила форму організації, перетворившись з публічного акціонерного товариства (ПАТ) у приватне акціонерне товариство (ПрАТ).

Про це свідчать данні від 29 жовтня з бази даних SMIDA Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку.

Згідно даним, рішення про реорганізацію в холдингу прийняли під час позачергових зборів акціонерів, які відбулися 24 жовтня 2018 року.

Після реорганізації, МХП стає компанією, яка має статутний капітал, поділений на певну кількість акцій рівної номінальної вартості, та несе відповідальність за зобов’язаннями лише майном товариства.

На відміну від публічного акціонерного товариства, в ПрАТ акції компанії розподіляються тільки серед її засновників або серед визначеного певного кола людей.

Про компанію:

ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба».

Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га в Сумській, Київській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та інших областях.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

«Миронівський хлібопродукт» — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →