Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6900⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6800⬆
Пшениця 6 клас- 6500⬆
Ячмінь — 7100⬆
Кукурудза — 4930⬇
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Україна домовилась з Китаєм про збільшення обсягів експорту зернових

Автор   /  06/10/2018  /  Немає коментарів

4 жовтня 2018 року, під час зустрічі в.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Ірини Марченко та Президента Китайської національної корпорації машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) Ян Цзін, сторони домовились про збільшення обсягів поставок зернових культур до Китаю, повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

В ході зустрічі, очільниця ССЕС зазначила, що китайська сторона задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована в майбутньому на взаємовигідне співробітництво.

«В ході перемовин ми обговорили потенціал розвитку торгівельних відносин між нашими компаніями та домовилися щодо збільшення обсягів поставок та асортиментних позицій зернових культур та продуктів їх переробки на адресу китайського партнера», — проінформувала Ірина Марченко.

В ДПЗКУ розповіли, що державне підприємство налаштовано на збереження принципів взаємовигідного партнерства між сторонами, а також, вбачають перспективу у збільшені обсягів торгівлі та реалізації спільних з ССЕС проектів.

Також, в рамках зустрічі, сторони обговорили питання майбутнього робочого візиту керівництва ДПЗКУ до КНР у листопаді поточного року, в рамках якого буде проведено декілька зустрічей з представниками ССЕС та підписано Меморандум про розширення співпраці у сфері зернопереробної галузі та реалізації нових спільних проектів.

Нагадаємо, що в 2017/2018 МР Україна експортувала 39,4 млн тонн зернових культур на  6,4 млрд. долл. США. Найбільше українського зерна було відправлено до Єгипту — на  724 млн. долл. США (11,4%), Китаю —  594 млн. долл. США (9,3%) та Іспанії — 459 млн. долл. США (7,2%).

Вам також може сподобатися...

За 9 місяців 2018 року агропідприємства Держрезерву отримали 290 млн грн доходу

Прочитайте більше →