Україна експортувала продукції АПК до країн ЄС на 3,6 млрд. долл. США | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Україна експортувала продукції АПК до країн ЄС на 3,6 млрд. долл. США

Автор   /  02/10/2018  /  

З січня по серпень поточного року товарообіг аграрної та харчової продукції між Україною та країнами Європейського Союзу сягнув 5,4 млрд. долл. США, що на 330 млн. долл. США більше ніж за аналогічний період 2017 року. При цьому Україна відправила агропродукції на ринки ЄС більше ніж на 3,6 млрд. долл. США, повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

«В п’ятірку ключових експортних позицій до ЄС за вказаний період увійшли: зернові – $1,2 млрд, олія – $702,5 млн, насіння олійних – $581,4 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $312,8 млн, м’ясо та харчові субпродукти свійської птиці – $169,8 млн та інші товари», — прозвітувала Трофімцева.

Також, відомо, що у ТОП-5 країн з найбільшою часткою в зовнішньоторговельному обігу між Україною та країнами ЄС увійшли:

  • Нідерланди – 15,2%;
  • Польща – 14,3%;
  • Італія – 12,6%;
  • Іспанія – 12%;
  • Німеччина – 11,5%.

 «За вказаний період імпорт аграрної та харчової продукції з країн ЄС до України збільшився на $336,2 млн. порівняно з відповідним періодом 2017 року та склав $1,7 млрд. Найбільше ми імпортували продукти для годівлі тварин, тютюн та вироби з нього, шоколад та продукти з какао-бобів, м’ясо та субпродукти, насіння олійних культур, кукурудзу, алкогольну продукцію та різні інші харчові товари. Зростання обсягів двосторонньої торгівлі в агро- та харчовій сфері між Україною та ЄС вкотре доводить, що Угода про ПВЗВТ успішно працює», — додала заступник Міністра АПК.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →