Україна експортувала продукції АПК до країн ЄС на 4,12 млрд. долл. США | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Україна експортувала продукції АПК до країн ЄС на 4,12 млрд. долл. США

Автор   /  13/11/2018  /  

З січня по вересень  поточного року товарообіг аграрної та харчової продукції між Україною та країнами Європейського Союзу сягнув 6,07 млрд. долл. США, що на 5,4% більше ніж за аналогічний період 2017 року. При цьому Україна відправила агропродукції на ринки ЄС на 4,12 млрд. долл. США, а імпортувала на 1,9 млрд. долл. США, повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Згідно слів заступник Міністра, позитивна динаміка розвитку двосторонньої торгівлі спостерігається вже 3-ій рік поспіль.

«ЗВТ працює як для наших виробників, так і для європейських. Наприклад, за 9 місяців 2016 року український аграрний та харчовий експорт до ринків ЄС склав майже $2,9 млрд, але за той самий період  2017 року – вже $4,2 млрд. Попри зниження темпів росту українського аграрного та харчового експорту на ринки ЄС в поточному році, ми впевнені в тому, що подальше зниження торгівельних бар’єрів між Україною та ЄС даватиме позитивний ефект для двох сторін, і все більше українських експортерів буде виходити на ринки ЄС зі своєю продукцією», — розповіла Трофімцева.

Також, відомо, що у ТОП-5 країн з найбільшою часткою в зовнішньоторговельному обігу між Україною та країнами ЄС увійшли: Нідерланди, Польща, Італія, Іспанія, Німеччина.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →