Україна зберігає лідируючі позиції серед постачальників кукурудзи до країн ЄС | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Україна зберігає лідируючі позиції серед постачальників кукурудзи до країн ЄС

Автор   /  27/09/2018  /  

Україна з початку 2018/2019 МР експортувала до Європейського Союзу 1,19 млн. тонн кукурудзи, що на 2,8 % більше ніж за аналогічний період попереднього року, повідомляє S&P Global Platts.

Згідно повідомлення, Україна займає лідируючу позицію серед постачальників кукурудзи до країн ЄС. Експерти відзначають, що такій ситуації посприяло спекотне літо, яке суттєво зменшило урожай кукурудзи в країнах Європи.

Зокрема, ввізне мито в розмірі 25% на американську кукурудзу в європейських країнах, також вплинуло на збільшення імпорту зерна з України. Незважаючи на те, що ціна на американську кукурудзу в портах Мексиканського затоки упала до рівня 159 дол. США (FOB, поставка в жовтні), ввізне мито робить американську продукцію неконкурентоспроможною.

Поставки кукурудзи з Бразилії до Європи теж зменшились. В 2018/2019 МР Бразилія експортувала до ЄС кукурудзи на 34,2% менше, ніж попереднього року.

Тим не менш, під впливом рекордного в цьому році урожаю, експерти прогнозують в наступні місяці зниження цін на українську кукурудзу.

Нагадуємо, цього року в Україні очікується рекордний врожай кукурудзи — USDAВам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →